RFD Split

Udruga računovođa i financijskih djelatnika Split

  • Povećaj slova
  • Resetiraj
  • Smanji slova

Javna rasprava vezana uz prijedlog novog Statuta Udruge

E-mail Ispis

Poštovane članice i članovi Udruge RFD - Split!

Pozivamo vas da se uključite u javnu raspravu vezanu uz donošenje novog Statuta naše Udruge. Kao i ostale neprofitne organizacije imali smo zakonsku obvezu uskladiti Statut naše udruge s novim Zakonom o udrugama. Molimo vas da pažljivo pročitate priloženi prijedlog Statuta i sve svoje primjedbe i prijedloge pošaljete mailom na adresu  Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript i/ili Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript .

Usvajanje novog Statuta jedna je od prioritetnih točaka dnevnog reda slijedeće Skupšine zakazane za 18.06.2015., pa vas molimo da se odazovete u što većem broju.

Prijedlog novog Statuta.pdf

Predsjednica Udruge: 
Prof. dr. sc. Branka Ramljak